Cybex balios s czy s lux? Cybex S Lux to wózek, który zdecydowanie bardziej rekomendujemy rodzicom, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad wózkiem. Jest to wózek, którego siedzisko ma wszelkie regulacje - oddzielnie kładzione jest oparcie w kilku poziomach, oddzielnie reguluje się podnóżek. Samo siedzisko pozostaje w pozycji niezmiennej. Wózek jest bardzo funkcjonalny, bezpieczny i lekki. Co więcej, sprawdza się on zarówno w mieście, jak i poza nim. Szukając wysokiej jakości wózka, który posłuży dziecku przez długi czas, warto zainteresować się tym modelem. Znaleźć można go w naszym sklepie internetowym WozkiDzieciece.pl

Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Classic Beige Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Classic Beige
Producent: Cybex
Cena: 3 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Deep Black Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Deep Black
Producent: Cybex
Cena: 3 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Magnolia Pink Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Magnolia Pink
Producent: Cybex
Cena: 3 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Navy Blue Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 Navy Blue
Producent: Cybex
Cena: 3 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 River Blue Cybex Balios S LUX 2021 - wózek 2w1 River Blue
Producent: Cybex
Cena: 3 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S LUX 2022 - wózek 2w1 Soho Grey Cybex Balios S LUX 2022 - wózek 2w1 Soho Grey
Producent: Cybex
Cena: 3 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S Lux Deep Black - Wózek spacerowy Cybex Balios S Lux Deep Black - Wózek spacerowy
Producent: Cybex
Cena: 2 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S Lux Navy Blue - Wózek spacerowy Cybex Balios S Lux Navy Blue - Wózek spacerowy
Producent: Cybex
Cena: 2 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cybex Balios S Lux Soho Grey - Wózek spacerowy Cybex Balios S Lux Soho Grey - Wózek spacerowy
Producent: Cybex
Cena: 2 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Śpiworek Do Wózka Cybex Deep Black Śpiworek Do Wózka Cybex Deep Black
Producent: Cybex
Cena: 389,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • 24h

 

Cybex Balios S Luxopinie na temat wózka

W sieci znaleźć można całe mnóstwo pozytywnych opinii na temat wózka Cybex Balios S Lux. Rodzice doceniają między innymi siedzisko składane razem ze stelażem oraz płaską pozycję leżenia oraz  kompaktowe rozmiary po złożeniu. Do plusów tego wózka można zaliczyć również innowacyjny system składania (jedną ręką), bezobsługowe, duże koła i znakomite zawieszenie. Zaletą jest również teleskopowa rączka, której długość można regulować jedną ręką oraz  przedłużany daszek ochraniającym przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, łatwe sterowanie oparciem spacerówki, nawet do pozycji leżącej, dopasowanie siedziska do wysokości blatu, dwustopniowy podnóżek umożliwiający dziecięcym nóżkom odpoczynek w czasie jazdy oraz bezpieczne pasy. Wózek Cybex Balios S Lux jest dostępny w kilku różnych wersjach kolorystycznych, co umożliwia dopasowanie go do indywidualnych preferencji.

Cybex Balios S Lux 2021 – praktyczny wózek 2w1

Nasz sklep internetowy wozkidzieciece.pl oferuje wózek Cybex Balios S Lux 2021. Co warto wiedzieć na jego temat? Model ten wyposażony jest w dużą gondolę z przedłużanym daszkiem, wyścieloną mękkim materacem z funkcją memory. Do zestawu warto dokupić śpiworek stanowiący skuteczną ochronę zarówno przed niskimi temperaturami, jak i wiatrem oraz deszczem. Znajdująca się w gondoli rączka ułatwia jej przenoszenie oraz wpinanie w stelaż wózka. Wózek ma dobrze amortyzowane 4 koła, które znakomicie sprawdzają się na każdej nawierzchni. Pierwsze z nich są ruchome i mają funkcję blokady. Na uwagę zasługuje tutaj także 4-stopniowa wyciągana rączka. W daszku zastosowana została ochrona przed słońcem typu UVP. Stelaż wózka składa się z łatwością, przy użyciu jednej ręki niezależnie od tego czy wygodne siedzisko zamocowane jest przodem czy tyłem do kierunku jazdy.

Balios S Lux z możliwością wyboru koloru ramy

Firma Cybex dała nam możliwość wyboru dwóch ram, które prócz koloru różnią się od siebie też innymi cechami

  1. Balios S LUX black BLK rama czarna wyposażona jest w piankową czarną rączkę do prowadzenia oraz plastikowy czarny pałąk zabezpieczający dziecko w siedzisku.
  2. Balios S LUX silver SLV rama srebrna wyposażona jest w koniakową rączkę z ekoskóry zarówno w siedzisku jak i w prowadnicy wózka. 

 

Cybex Balios S Lux 2w1 i wersja 2w1 (bez Lux)

Wersja Lux jest wyposażona w oddzielny moduł siedziska. Dzięki temu jest rozkładana na płasko i posiada regulowany podnóżek. Wersja 2w1 bez Lux to wózek z gondolką, która zmienia się później w spacerówkę. Według opinii rodziców nie jest ona już tak doskonale wygodna, ale jest zdecydowanie tańsza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl