Obowiązkowym dodatkiem do pojazdu każdego rodzica jest oczywiście fotelik samochodowy. W tej kategorii znajdziecie modele dla dzieci ważących od 0 do 18 kg, czyli mniej więcej do 105 cm i aż 4. roku życia. Funkcjonalne, lekkie i zapewniające maksymalne bezpieczeństwo modele dostępne są również dla dzieci w innych przedziałach wiekowych. Zachęcamy do poznania szczegółów pozostałych produktów, np. fotelików samochodowych 0-13 kg. Wszystkie modele są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Fotelik samochodowy dla dzieci 0-18 kg – Cybex Sirona S i-Size

Cybex Sirona S i-Size to fotelik samochodowy dla dzieci ważących od 0 do 18 kg, który gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo na każdym etapie podróży. Zastosowany system S i-Size pozwala na zapewnienie ochrony dziecka w trakcie jazdy tyłem. Model ma system obrotowy o 360 stopni, który ułatwia dostęp i DDC, czyli system Driving Directrion Control. Oprócz tego został wyposażony technologię redukującą energię ER-Tech. Nie zabrakło także wkładki noworodkowej, regulowanego zagłówka oraz zintegrowanego systemu L.S.P. Fotelik samochodowy od 0 do 18 kg Cybex Sirona S i-Size to gwarancja bezpieczeństwa dziecka!

Cybex Sirona M2 i-Size – dobry fotelik samochodowy od 0 do 18 kg

Kolejną propozycją, którą znajdziecie w naszym sklepie internetowym w najlepszej cenie, jest fotelik samochodowy 0-18 kg z serii Cybex Sirona M2 i-Size. Model o nowoczesnym designie spełnia wymogi europejskiego rozporządzenia ECE R-129, czyli regulacji dotyczącej bezpieczeństwa dzieci podczas przewożenia autem. Lekka i funkcjonalna konstrukcja umożliwia podróż tyłem przy zapewnieniu odpowiedniej ochrony. W kolekcji Cybex Sirona M2 i-Size zastosowano również zintegrowany system L.S.P., regulację oparcia jedną ręką oraz regulację wysokości zagłówka. Nie zabrakło również bezproblemowej i szybkiej zmiany pozycji fotelika. Wystarczy tylko jedno kliknięcie!

Foteliki samochodowe 0-18 kg Maxi-Cosi AxissFix Plus

Fotelik samochodowy od 0 do 18 kg Maxi-Cosi AxissFix Plus to model, który rośnie razem z Waszym dzieckiem! Z powodzeniem mogą korzystać z niego zarówno niemowlaki, jak i starsze maluchy. W tym celu dodano do produktu miękką, otulającą wkładkę. Artykuł zgodny z najnowszą regulacją i-Size umożliwia obracanie siedziska o 360 stopni. Do jego instalacji wykorzystuje się ISOFIX, które gwarantuje bezpieczeństwo podczas montażu. Foteliki samochodowe Maxi-Cosi AxissFix Plus 0-18 kg są dostępne w różnorodnych kolorach, spośród których znajdziesz idealny dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl