W sklepie internetowym Mutsy & Cybex znajdziecie wszystko, czego potrzeba, aby zadbać o komfort, szczęście i bezpieczeństwo maluszka. Jednym z obowiązkowych punktów dnia każdego dziecka jest, oczywiście, spacer, i to bez względu na porę roku. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu doskonale wpływa na układ odpornościowy najmłodszych członków rodzin, jednocześnie rozbudzając w nich ciekawość do świata. W Mutsy & Cybex przygotowaliśmy między innymi wysokiej jakości stelaże wózka dziecięcego Cybex i Mutsy w najlepszych cenach. Bogata i różnorodna oferta gwarantuje, że każdy rodzic znajdzie u nas coś dla siebie. Wszystkie nasze produkty są także objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną w systemie door-to-door. Sprawdź, który stelaż do wózka warto zamówić!

Stelaż do wózka Cybex

Jedną z naszych propozycji, które zamówicie w najlepszej cenie, jest stelaż do wózka dziecięcego Cybex. Rama jest dostępna w czterech wariantach kolorystycznych – Rose Gold, Matt Black, Chrome Black i Chrome Brown. Decydując się na zakup artykułu z tej linii otrzymujecie ramę z kolekcji z 2020 r., która została dodatkowo połączona ze stelażem wózka siedziska spacerowego. Aby móc w pełni z niej korzystać, wystarczy dokupić zakładaną tapicerkę, którą zamówicie także w naszym sklepie internetowym w najlepszej cenie. Stelaż do Cybex jest solidnie wykonany, a jednocześnie lekki. Jego obsługa nie sprawia najmniejszego problemu, podobnie jak samo składanie. Najlepszym potwierdzeniem jego funkcjonalności jest popularność, jaką cieszy się wśród naszych klientów.

Stelaż do wózka Mutsy

Znaczną część przygotowanego asortymentu zajmują stelaże do wózka Mutsy. W aktualnej kolekcji znajdziecie modele z serii Icon, Nio i Evo. Każdy z nich jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych oraz może być uzupełniony o dodatkowe elementy, np. siedziska spacerowe dostępne w naszym sklepie internetowym. Stelaż do wózka Mutsy jest bardzo łatwy w składaniu, ma blokadę, która zapobiega samoczynnemu rozłożeniu się, oraz teleskopową rączkę. Z kolei jego odpowiednik EVO został wyposażony w skórzaną rączkę z regulacją wysokości, piankowe koła z opcją demontażu, a także możliwość składania razem z siedziskiem. Stelaż do wózka Mutsy Icon to wyjątkowa konstrukcja, której koła po złożeniu składają się do wnętrza wózka, podczas gdy jej rączka skraca się na dwa sposoby – teleskopowo lub poprzez złożenie jej o 90 stopni. Dostępne w tej kategorii propozycje zapewniają także doskonałą przyczepność i komfort podczas prowadzenia. Nie zabrakło również dodatkowego miejsca na przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl